اطلاعات ارسال کالا

شما در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید.

از این بابت هم جای نگرانی وجود ندارد. فروشگاه یاناطب در صورت وجود مشکل در کالا اقدام به تعویض کالای خریداری شده توسط شما می‌کند.

کالاهای دارای قیمت که در سایت یاناطب با وضعیت “موجود” مشخص شده، در انبار یاناطب موجود و قابل سفارش گذاری هستند. بنابراین هنگام ثبت سفارش این کالاها نیازی به استعلام موجودی نیست.

پس از ثبت سفارش شما همکاران ما اقدام به ارسال محصول شما از طریق پست پیشتاز می‌کنند.

مدت زمان رسیدن کالا با توجه به مسافت شما و هم چنین ترافیک شرکت پست متفاوت می‌باشد. در حالت کلی مدت زمان رسیدن کالا بین 1 تا 3 روزکاری می‌باشد.

بله، شما می‌توانید از طریق ادرسی که در قسمت تماس با ما وجود دارد به صورت حضوری مراجعه فرمایید.

اطلاعات پرداخت

در حال حاضر این امکان تنها برای شهر قم وجود دارد و سایر شهرها پس از ثبت سفارش و پرداخت هزینه ، کالا در اسرع وقت برایشان ارسال می‌گردد.

شما می توانید با کلیک بر روی لگوی اینماد پایین صفحه و یا مراجعه به سایت اینماد و جستجوی دامنه‌ی سایت yanteb.ir نسبت به معتبر بودن سایت یاناطب مطمئن شوید.

سایت یاناطب تمام سعی خود را می‌کند تا اعتماد شما عزیزان را جلب کند.

تمام سفارشات صورت گرفته در سایت توسط پست پیشتاز برای مشتریان گرامی ارسال می‌شود و هزینه ی ارسال برای تمام سفارشات با توجه به شهر مورد نظر اعمال می‌شود.

تا پیش از تایید نهایی سفارش و کلیک روی آیکون اتمام خرید شما می‌توانید سفارش را از سبد خرید خود حذف و یا اصلاح کنید.

پس از تایید نهایی سفارش و اتمام خرید و در مرحله پرداخت و ثبت سبد، شما قادر به حذف و تغییر سفارش نیستید. از این مرحله به بعد برای لغو یا تغییر آن، با واحد پیگیری سفارشات تماس بگیرید.

در صورتی که سفارش شما هنوز ارسال نشده باشد سفارش شما لغو می شود و تمام هزینه ی پرداخت شده به حساب شما واریز می شود.

به طور کلی محدودیتی برای سفارش تعداد یک کالا در یاناطب وجود ندارد، با وجود این با توجه به اینکه موجودی قابل فروش برای هر کالا در هر زمان متفاوت است، برخی اوقات محدودیت‏‌هایی در تعداد قابل سفارش از یک کالا اعمال می‏‌شود.